28. edycja Konkursu „Piękna Wieś Pomorska 2021″

Urząd Gminy w Żukowo informuje, że ruszyła edycja konkursu „Piękna Wieś Pomorska 2021”. Konkurs, przebiegający w dwóch kategoriach „Wieś” i „Zagroda”, ma na celu ukazanie piękna wiejskiego krajobrazu i wspólnego działania społeczności wiejskiej.

Poprzez powyższe przedsięwzięcie pragniemy wpływać na poprawę estetyki i stanu środowiska pomorskich wsi i zagród, których mieszkańcy wykazują się gospodarnością oraz działaniami na rzecz ochrony i pielęgnacji dziedzictwa kulturowego i kształtowania krajobrazu naturalnego. W celu uzyskania wspólnej korzyści, jaką jest przyjazna dla mieszkańców zadbana wieś i zagroda stanowiąca wizytówkę regionu, serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w konkursie Piękna Wieś Pomorska.

Druki karty zgłoszenia do Konkursu „Piękna Wieś Pomorska 2021” w kategorii „Zagroda” oraz karty zgłoszenia do Konkursu „Piękna Wieś Pomorska 2021” w kategorii „Wieś” można pobrać z załączonego Regulaminu.

Na karty zgłoszeń do etapu gminnego czekamy do  07.05. 2021 r. Można je przesłać e-mailem na adres ugzukowo@zukowo.pl lub wrzucić do skrzynki podawczej w Urzędzie Gminy w Żukowie.

Komisja Gminna będzie oceniała zgłoszone zagrody i wsie do dnia  15.05.2021r.

Więcej informacji o konkursie na stronie Samorządu Województwa Pomorskiego 

Link: https://www.zukowo.pl/Rozpoczyna_sie_28_edycja_Konkursu_Piekna_Wies_Pomorska_2021,10,6523#sub_mid

Załączniki

Plik Opis Pobrania
pdf regulamin-Konkursu-Piekna-Wies-Pomorska-2021 214

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przepisz kod z obrazka