Adaś mieszkaniec Banina potrzebuje pomocy! ?POMAGAMY?

https://www.facebook.com/donate/390856328515856/2598759446837440/

Adam cierpi na Mózgowe Porażenie Dziecięce, pomimo ograniczeń jakie wynikają z MPD żyje aktywnie, dzięki ciężkiej pracy jaką włożył w rehabilitację przez kilkanaście lat swojego życia. Do tej pory nasza rodzina radziła sobie z wydatkami związanymi z różnymi formami rehabilitacji. Obecnie Adam wymaga operacji, która wraz z rehabilitacją przekracza nasze finansowe możliwości. Przed Adamem skoki wzrostowe, które mogą sprawić, że Adam straci sprawność, na którą pracował całe swoje życie. Operacje planowane w klinice Leuven w Belgii nie tylko zabezpieczą przed utratą sprawności, ale dają szansę na dużą poprawę poruszania się.
Adam bierze udział w cyklu biegów Kaszuby Biegają pokonując ograniczenia i zachęcając zdrowych rówieśników do biegania. Pasją Adama są konie, z którymi zaczął pracę zanim postawił pierwsze samodzielne kroki… Inna pasja Adasia i przykład łamania barier to tenis, który trenuje.
Wielkim marzeniem Adama była gra na skrzypcach, której uczy się od kilku lat dzięki wspaniałej nauczycielce. Adam jest również aktorem dziecięcego teatru Jantark, z którym zdobył nagrodę na międzynarodowym festiwalu. Wszystkie te aktywności to z jednej strony pasja z drugiej elementy usprawniające, które wypełniają Adamowi dni obok rehabilitacji i zajęć szkolnych. Chcielibyśmy aby jego zdrowie pozwalało na dalsze rozwijanie talentów, aby wyrósł na samodzielnego, szczęśliwego i dzielącego się ze światem swoimi talentami człowieka. Wydaje się że jesteśmy blisko celu…
Adam już teraz aktywnie uczestniczy w życiu swojej małej ojczyzny: z teatrem szerzy wiedzę o kulturze Kaszubów, bierze udział aktywny w akcjach sprzątania świata, sadzeniu kwiatów w swojej miejscowości, a także w biegach charytatywnych.
Adam pomaga innym – my prosimy o pomoc dla Adama w zebraniu środków potrzebnych na rehabilitację i planowane operacje 🙂

https://www.facebook.com/donate/390856328515856/2598759446837440/

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przepisz kod z obrazka

%d bloggers like this: