FESTYN charytatywno-integracyjny w Baninie.

Szanowni Państwo!

Rada Sołecka Banino od wielu już lat z powodzeniem organizuje liczne przedsięwzięcia. W tym roku narodził się pomysł, aby zorganizować festyn rodzinny połączony z zbiórką charytatywną na rzecz Pauliny z Miszewa https://www.facebook.com/Paulina-Uchwyci%C4%87-Marzenia-2299606106757545/ W tym celu przeprowadziliśmy spotkanie organizacyjne podczas którego podjęliśmy decyzję o współpracy z sąsiednimi sołectwami, lokalnymi firmami, kołami gospodyń wiejskich oraz klubami sportowymi.

Na zebraniu ustalono, że festyn rodziny  odbędzie się 08 czerwca na działce gminnej położonej przy ul. Księżycowej – plac rekreacyjno-sportowy. Program festynu będzie związany z promocją lokalnych firm, organizacji oraz klubów sportowych. Nie zabraknie również atrakcji dla dzieci, dorosłych i całej lokalnej społeczności.

Organizacja festynu jest dla nas bardzo istotna, ponieważ stymuluje lokalną integrację poprzez wspólne rozmowy, gry, zabawy i inne. Pragniemy podtrzymać ideę Festynu jako możliwość zintegrowania lokalnej społeczności a także możliwość szerszego zaprezentowania lokalnych firm mieszkańcom, organizacji oraz klubów sportowych.

Wspólne zejście zaowocowało wieloma pomysłami, które mogłyby zostać zrealizowane na organizowanej imprezie. Niestety, sami nie jesteśmy w stanie udźwignąć finansowo ciężaru dożynek-festynu. Tak jak co roku, odbywa się on dzięki pomocy firm, instytucji, ludzi dobrej woli.

Dlatego zwracamy się z prośbą o wsparcie – finansowe lub rzeczowe. Organizacja takiej imprezy to koszt rzędu kilkunastu tysięcy złotych. Część środków na ten cel pokrywa Fundusz Sołecki. Chcielibyśmy zorganizować loterię, z której zysk przekażemy Paulinie na zakup protezy ręki. Potrzebne są nam do niej fanty (dla dzieci i dorosłych). Z radością przyjmiemy także nagrody do konkursów, gadżety, zabawki, itp.

Jednocześnie oferujemy możliwość zaprezentowania państwa firmy poprzez umożliwienie wystawienia stoiska promocyjnego podczas festynu oraz zamieszczenie reklamy na ogrodzeniu placu na czas festynu. Dodatkowo informacje o sponsorach zostaną zamieszczone na plakatach oraz na naszych stronach internetowych:

https://www.facebook.com/SolectwoBanino/

http://www.radabanino.pl/

Za każdą formę pomocy będziemy bardzo wdzięczni. Informujemy, że każda ofiara zostanie rozdysponowana zgodnie z opisanym wyżej przeznaczeniem.

ZAPRASZAMY NA SPOTKANIE ORGANIZACYJNE W DNIU 06.05.2019 godz. 1800 w remizie OSP BANINO.

Bardzo serdecznie zapraszamy też do wzięcia udziału we wspólnej zabawie.

Z góry dziękujemy!

Wszelkich informacji udzielamy pod numerem telefonu: 505-879-567

Z poważaniem

Sołtys i Rada Sołecka Banino

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przepisz kod z obrazka