MoDent gra z nami podczas 💞 31 finał WOŚP 💞

Na co dzień dajemy wam nowe ząbki 🦷 🦷🦷 dziś dla odmiany damy wam witaminki by widzieć wasze uśmiechnięte minki 😁 …….

MoDent Pracownia Protetyki Stomatologicznej zadbała o sporą ilość naturalnych witamin w płynie 🍊🍋🍹, którą będziecie mogli Państwo skosztować na stoisku z termomixami. NA ZDROWIE

Gdy już na Waszej buzi pojawi się uśmiech 😁 od przypływu witaminek🍊🍋🍹 to zapraszamy na stoisko malowania buziek 👩‍🎨 gdzie uzdolnione dziewczyny z SP Banino przy użyciu czarodziejskich 🪄🖌wykonają prawdziwe dzieła na waszej twarzy – malowanie buziek🎭.

By makeup 🎭 był wysokiej klasy, MoDent Pracownia Protetyki Stomatologicznej zapewniła wszelkie niezbędne do tego materiały.

Tak jak na co dzień tak i w tym przypadku oczywiście najwyższej jakości👑.

MoDent Pracownia Protetyki Stomatologicznej to profesjonalna pracownia protetyki stomatologicznej, zbudowana z pasji opartej na 20-letnim doświadczeniu zdobytym w renomowanych pomorskich pracowniach przez technika dentystycznego Monikę, absolwentkę Akademii Medycznej w Gdańsku.

MoDent oferuje Państwu szereg produktów i usług najwyższej klasy. Nasze produkty charakteryzują się wysoką jakością wykonania.  W produkcji stosujemy materiały renomowanych producentów a ich obróbka odbywa się na sprzęcie wysokiej klasy. Nasze produkty posiadają stosowne certyfikaty jakości.

MoDent wykonuje:

– EKSPRESOWĄ NAPRAWĘ PROTEZ ZĘBOWYCH

– Protezy akrylowe, elastyczne i szkieletowe

– Korony porcelanowe i mosty

– Szyny wybielające i relaksacyjne

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty:

☎️506 434 154

📧 modentbanino@wp.pl

📖 https://www.facebook.com/MoDentBanino

📬ul. Kubusia Puchatka 25 Banino

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przepisz kod z obrazka