MoDent gra z nami podczas ? 31 finał WOŚP ?

Na co dzień dajemy wam nowe ząbki ? ?? dziś dla odmiany damy wam witaminki by widzieć wasze uśmiechnięte minki ? …….

MoDent Pracownia Protetyki Stomatologicznej zadbała o sporą ilość naturalnych witamin w płynie ???, którą będziecie mogli Państwo skosztować na stoisku z termomixami. NA ZDROWIE

Gdy już na Waszej buzi pojawi się uśmiech ? od przypływu witaminek??? to zapraszamy na stoisko malowania buziek ?‍? gdzie uzdolnione dziewczyny z SP Banino przy użyciu czarodziejskich ??wykonają prawdziwe dzieła na waszej twarzy – malowanie buziek?.

By makeup ? był wysokiej klasy, MoDent Pracownia Protetyki Stomatologicznej zapewniła wszelkie niezbędne do tego materiały.

Tak jak na co dzień tak i w tym przypadku oczywiście najwyższej jakości?.

MoDent Pracownia Protetyki Stomatologicznej to profesjonalna pracownia protetyki stomatologicznej, zbudowana z pasji opartej na 20-letnim doświadczeniu zdobytym w renomowanych pomorskich pracowniach przez technika dentystycznego Monikę, absolwentkę Akademii Medycznej w Gdańsku.

MoDent oferuje Państwu szereg produktów i usług najwyższej klasy. Nasze produkty charakteryzują się wysoką jakością wykonania.  W produkcji stosujemy materiały renomowanych producentów a ich obróbka odbywa się na sprzęcie wysokiej klasy. Nasze produkty posiadają stosowne certyfikaty jakości.

MoDent wykonuje:

– EKSPRESOWĄ NAPRAWĘ PROTEZ ZĘBOWYCH

– Protezy akrylowe, elastyczne i szkieletowe

– Korony porcelanowe i mosty

– Szyny wybielające i relaksacyjne

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty:

☎️506 434 154

? modentbanino@wp.pl

? https://www.facebook.com/MoDentBanino

?ul. Kubusia Puchatka 25 Banino

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przepisz kod z obrazka

%d bloggers like this: