Nowa ścieżka i furtka na placu na Klonowej oraz oświetlenie placu na Księżycowej.

Od dziś wchodząc na plac zabaw na ulicy Klonowej można korzystać z wejścia oraz nowej ścieżki od ulicy Borowieckiej. Dzięki tej ścieżce plac stał się bardziej dostępny dla osób niepełnosprawnych jak i Mam z wózkami. Jest to idealny przykład wzorowej współpracy między Urzędem Gminy Żukowo, Sołectwem Banino oraz inwestorem prywatnym – w tym przypadku HB INWESTYCJE.

Ścieżkę wykonała spółka Hb Inwestycje w ramach zawartej z Gminą Żukowo umowy, w związku z realizowaną przez w/w spółkę inwestycją niedrogową na terenie Sołectwa Banino. Jeszcze w tym roku wymieniona zostanie nawierzchnia boiska do siatkówki plażowej, zamontowana altanka ogrodowa oraz nowe tablice do gry w koszykówkę.

Jednocześnie w tym samym czasie zakończone zostały prace montażowe oświetlenia placu rekreacyjno-sportowego na ulicy Księżycowej. Wykonano 3 punkty świetlne dzięki którym nawet po zmroku będzie można bezpiecznie korzystać z wyposażenia placu. W przyszłym roku wykonany zostanie SKATEPARK oraz kolejne punkty oświetlenia a już lada chwila rusza budowa niespodzianki 🙂

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przepisz kod z obrazka