Piknik Rodzinny – 🤝Pomocna Dłoń🤝 wspiera ⚽️ Akademia Piłkarska BANINO⚽️

Do grona naszych partnerów dołączyła:
➡️ ⚽️ Akademia Piłkarska BANINO⚽️

▶️ https://www.facebook.com/akademiapilkarskabanino/

▶️ http://www.apbanino.pl

Która przekazała na loterię i licytację:

▶️ zestaw młodego piłkarza ⚽️ Akademii Piłkarskiej BANINO⚽️

▶️ gadżety na loterię

Jednocześnie podczas Piknik Rodzinny – 🤝Pomocna Dłoń🤝 będziecie mogli Państwo spróbować swoich sił w rodzinnym turnieju piłkarskim który poprowadzi właśnie ⚽️ Akademia Piłkarska BANINO⚽️

⚽️ Akademia Piłkarska BANINO⚽️

Założycielami naszej Akademii, która powstała w 2014 roku byli: Magdalena Osłowska, Maciej Osłowski oraz Daniel Skowroński. Po kilku miesiącach do zespołu dołączył Radosław Szabłowski, który w tym samym czasie w Baninie prowadził treningi piłki nożnej dla najmłodszych. W ten sposób powstał zespół pasjonatów, którzy wspólnie zaczeli tworzyć Akademię Piłkarską w Baninie.

Naszym głównym celem jest wychowanie młodzieży przez sport oraz szkolenie młodych sportowców już od 4-tego roku życia w oparciu o najwyższe standardy europejskie gdzie priorytetowym celem w początkowych latach treningu, jest indywidualny rozwój każdego zawodnika, a nie osiąganie wyniku całego zespołu. Wszystkim dzieciom stawiającym pierwsze kroki w naszej Akademii stwarzamy możliwość rozwoju fizycznego i realizacji swoich sportowych pasji. Zajęcia mają za zadanie zachęcić dzieci do aktywnego spędzania wolnego czasu.

Trenerzy prowadzący treningi to byli zawodnicy trójmiejskich klubów m.in. takich jak Lechia Gdańsk, Arka Gdynia czy Bałtyk Gdynia. Wszyscy posiadają przygotowanie praktyczne oraz merytoryczne w zakresie szkolenia młodzieży i dzieci.

Serdecznie zapraszamy dzieci na treningi piłki nożnej.

Trenerzy Akademii Piłkarskiej Banino

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą klubu oraz do udziału w treningach.

Dziękujemy za wsparcie 😃👍

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przepisz kod z obrazka