Piknik Rodzinny – 🤝Pomocna Dłoń🤝 wspiera 🎾Akademia Tenisowa i UKS As Banino🎾

Do grona naszych partnerów dołączyła:

➡️ 🎾Akademia Tenisowa i UKS As Banino🎾

https://www.facebook.com/tenisbanino/

http://asbanino.pl/

🎾Akademia Tenisowa i UKS As Banino🎾 przekazała na licytację 2 VOUCHERY na lekcję indywidualną gry w tenisa

Podczas pikniku będą mieli państwo możliwość sprawdzenia swoich sił na kortach tenisowych pod okiem doświadczonych trenerów.

Akademia Tenisowa AS powstała, aby propagować tenis wśród dzieci, młodzieży i dorosłych. Tenis jest naszą pasją i chcemy zarażać nią innych.

Nasze motto to: TENIS w roli głównej + dobra zabawa + dużo ruchu

Pragniemy pokazać, że tenis to nie tylko dyscyplina sportu, ale też świetna zabawa na korcie i sposób na aktywne życie.  Bardzo ważni są dla nas najmłodsi zawodnicy. Oni dopiero wkraczają w świat sportu i rywalizacji. Oczywiście pamiętamy, aby szkolenie dzieci było dla nich jednocześnie formą zabawy i radosnego spędzenia czasu. Program naszych zajęć obejmuje gry i zabawy przygotowujące do gry w tenisa dla najmłodszych, naukę podstaw tenisowych dla początkujących graczy oraz doskonalenie elementów technicznych i taktycznych dla zaawansowanych zawodników wraz z przygotowaniem do gry w turniejach tenisowych. Zapraszamy również wszystkich dorosłych do nauki gry w tenisa, niech ten piękny “biały sport” stanie się Waszym sposobem na relaks, na aktywny odpoczynek po ciężkiej pracy.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą klubu oraz do skorzystania z jej usług.

Dziękujemy za wsparcie 😃👍

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przepisz kod z obrazka