Piknik Rodzinny – 🤝Pomocna Dłoń🤝 wspiera 🐷PROSIACZEK🐷

Jak przystało na piknik z prawdziwego zdarzenia, nie może zabraknąć grilla 😃 dlatego też………….

Do grona naszych partnerów dołączył:
➡️ 🐷PROSIACZEK🐷

🐷PROSIACZEK🐷 przekazał przepyszną kiełbasę na grilla którą, będą mogli Państwo skosztować po wrzuceniu 💰💰💰💰 do skarbonki dla #Paulina – uchwycić marzenia.

➡️ https://www.facebook.com/ProsiaczekSpzoo/

➡️ http://www.prosiaczek.pl/

🐷PROSIACZKA🐷 możemy odwiedzić w Skwer Banino na ulicy Klonowa 41

HISTORIA 🐷PROSIACZKA🐷

Firma Prosiaczek Sp. z.o.o. istnieje na rynku od 1994 roku. Początkowo zajmowaliśmy się wyłącznie dystrybucją mięsa i wędlin. Przełomowym okazał się rok 2000, kiedy zakupiliśmy zakłady mięsne w Krąplewicach, stając się tym samym ich producentem.
Zakład położony jest w samym sercu natury, na skraju Borów Tucholskich w województwie kujawsko-pomorskim. Mając w nim własny ubój i rozbiór mamy możliwość dostarczać Klientom świeże mięso pochodzące z lokalnych gospodarstw rolnych.
Produkowane przez nas mięso i wędliny dostarczamy za pośrednictwem sklepów detalicznych , hurtowni i sieci handlowych do Odbiorców na terenie całego kraju i zagranicę.
W ciągu ostatnich kilku lat zbudowaliśmy sieć prawie 30 sklepów firmowych, która sukcesywnie się powiększa. Znajdują się one głównie na terenie województwa kujawsko-pomorskiego. Obecnie nowe lokale powstają przede wszystkim w Trójmieście i okolicach.
Zapraszamy do spróbowania smaku naszych wyrobów i podzielenia się Państwa opinią na Facebooku, mailowo, telefonicznie lub osobiście!

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 🐷PROSIACZKA🐷 oraz do skosztowania ich pyszności.

Dziękujemy za wsparcie 😃👍

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przepisz kod z obrazka