Piknik Rodzinny – ?Pomocna Dłoń? wspiera ? Fizjoterapia Magdalena Marcinowska?

Do grona naszych partnerów dołączyła:
➡️ ? Fizjoterapia Magdalena Marcinowska?

▶️ https://www.facebook.com/FizjoterapiaMagdalenaMarcinowska/

▶️ http://www.fizjokid.pl

? Fizjoterapia Magdalena Marcinowska? przekazała na Piknik:

➡️ 2 x VOUCHER na zabieg z oferty

Nazywam się Magdalena Marcinowska i jestem magistrem fizjoterapii. Ukończyłam studia w 2014 roku na Gdańskim Uniwersytecie Medycznym. Podczas studiów uczestniczyłam w licznych kursach i szkoleniach, uzyskując umiejętności i doświadczenie wykraczające poza program uczelni. Od tego momentu stałam się fizjoterapeutką i rozpoczęła się moja kariera zawodowa. Z biegiem czasu zdobywałam kolejne doświadczenia praktyczne, jak i edukacyjne w dziedzinie rehabilitacji dzieci i niemowląt.

Do tej pory pracowałam zarówno z dziećmi, młodzieżą, osobami dorosłymi, jak i starszymi. Nie ukrywam jednak, że najwięcej satysfakcji sprawia mi praca z najmłodszymi. Moje łagodne usposobienie i umiejętność odczytywania potrzeb dzieci, wpływa na wysoką efektywność prowadzonych przeze mnie działań. Spotkania ze mną mijają w przyjemnej atmosferze, zabawie, a pozbawione są rutyny i nudy.

Obecnie jestem aktywną mamą na urlopie macierzyńskim. Mam dwie wspaniałe córki, co sprawia, że doskonale rozumiem obawy o prawidłowy i zdrowy rozwój naszych pociech. W mojej ofercie znajdą Państwo zajęcia, na których skupiam się na prawidłowej pielęgnacji niemowląt, aby zadbać o ich rozwój już od samego początku.

Fizjoterapia jest nie tylko moim zawodem, ale także pasją – nie przestaję się dokształcać w tym temacie. Między tym, a byciem mamą znajduję też czas na swoje pasje – taniec i sport.

Usługi świadczę na terenie Banina, ale mogę też dojeżdżać do klienta.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą ? Fizjoterapia Magdalena Marcinowska? oraz do skorzystania z usług.

Dziękujemy za wsparcie ??

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przepisz kod z obrazka

%d bloggers like this: