Prezentacja kadydatów

Wiem jak bardzo nie lubią Państwo okresu wyborczego a co z tym się wiąże bilbordów, ulotek oraz plakatów wyborczych. Wiem że wielu z państwa nie zna kandydatów i ciężko się zdecydować komu oddać ten Nasz cenny głos. W związku z tym postaram się na naszej stronie przybliżyć sylwetki wszystkich kandydatów ubiegających się o mandat Radnego w Radzie Miejskie Żukowo, z naszego okręgu wyborczego oraz kandydatów na Burmistrza a także kandydatów do Rady Powiatu Kartuskiego, oraz Sejmiku Województwa Pomorskiego, którzy zamieszkują w Sołectwie Banino.

Informacje zamieszczane na naszej stronie będą pochodziły bezpośrednio od komitetów wyborczych lub samych kandydatów. Na stronie zamieszczę zdjęcie kandydata oraz program wyborczy. Informacje będą zamieszczane zgodnie z  upublicznioną listą kandydatów według kolejności w KWW. Pod postem kandydata nie będę zamieszczał żadnych komentarzy. To do państwa należy wybór kandydata któremu podarujecie mandat zaufania więc to Wy szanowni Państwo będziecie mogli skomentować daną kandydaturę. Proszę o zachowanie kultury słowa oraz merytoryczną dyskusję. Jeśli kandydaci będą chcieli udzielić odpowiedzi na państwa pytania oczywiście zachęcam do tego. W obecnej chwili oczekuję na informacje z KWW.

                W związku z tym, iż Sołtys Banina Urszula Teska kandyduje do Rady Miejskiej, wszystkie informacje oraz odpowiedzi na Państwa pytania odnośnie wyborów i kandydatów, będą zamieszczane przeze mnie.

Rada Sołecka Banino

Wojciech Koza-Zatoński

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przepisz kod z obrazka