Trochę informacji dotyczących wczorajszego 11/09/2018 spotkania zastępcy burmistrza Tomasza Szymkowiaka z inwestorem Lidl

Chodnik wzdłuż Klonowej zgodnie z naszą umową z firmą Szarafin, został zaprojektowany przez wykonawcę i w połowie (od ul. Borowieckiej do granicy działki inwestora) zostanie przez niego wybudowany, drugą część do pętli autobusowej przy ul. Lotniczej, wykona SK. Dodatkowo Firma Szarafin wykona wyniesione skrzyżowanie z ulicą Brzozową wraz z przejściami dla pieszych. Dodatkowo zostaną wykonane schody z pochylnią dla wózków na plac zabaw. Oraz naprawiony płot odgradzający plac zabaw od terenu inwestycji i częściowo od ul. Klonowej. Zmiana organizacji ruchu przewiduje, ze względu na nienormatywną szerokość jezdni i obecne zagospodarowanie przy posesji Klonowa nr 11-15, zawężenie jezdni do jednego pasa z wprowadzeniem ruchu wahadłowego z pierwszeństwem pojazdów zjeżdżających z ul. Lotniczej w ul. Klonową.
Dodatkowo mamy umowę z developerem budującym osiedle przy Brzozowej na budowę chodnika po drugiej stronie ul. Klonowej w ciągu ulicy do skrzyżowania z ul. Żeglarską oraz z przejściem dla pieszych, możliwe, że będzie w formie wyniesionego przejścia. Obecnie wykonywany jest na tą realizację projekt drogowy.
Tomasz Szymkowiak

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *