Zamknięta ulica Pszenna

Od poniedziałku 7 lutego zamknięta zostanie dla ruchu kołowego jezdnia ul. Pszennej na odcinku pomiędzy ul. Lipową i ul. Sienną. Tymczasowa organizacja ruchu potrwa przez okres około 1 miesiąca. Czas prowadzenia prac może zostać wydłużony ze względu na okres zimowy i możliwe pogorszenie warunków atmosferycznych. Zamknięcie ul. Pszennej odbędzie się w dwóch etapach.

I etap – od ul. Lipowej do wysokości wjazdu do posesji Pszenna 33A (dojazd dla mieszkańców objętych rejonem robót od strony ul. Księżycowej)

II etap – od ul. Siennej do wysokości wjazdu do posesji Pszenna 33A  (dojazd dla mieszkańców objętych rejonem robót od strony ul. Lipowej)

Dla ruchu kołowego, objazd rejonu prac zaplanowano przez ul. Lodową i ul. Księżycową.

Możliwości dojazdu do poszczególnych posesji objętych rejonem prac będzie uzgadniane na bieżąco pomiędzy Właścicielami posesji a Generalnym Wykonawcą robót.

Konieczne będzie zawieszenie przejazdu ul. Pszenną przez autobusy linii Albatros (nr 816 – Banino Pszenna – Banino Szkoła) na wskazanym odcinku. Szczegóły objazdu wspominanej linii zostaną podane w przyszłym tygodniu.

źródło: https://www.zukowo.pl/Tymczasowa_zmiana_organizacji_ruchu_w_rejonie_ul_Pszennej_w_Baninie,10,6992#sub_mid

Załączniki

Plik Opis Pobrania
pdf orientacja1 153
pdf rys.1.1 169
pdf rys.1.2 161
pdf rys.1.3 149

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przepisz kod z obrazka