Trzeba pomóc Martynie z Nowego Tuchomia. Razem damy radę

– Patrzę na mojego synka i marzę tylko o tym, by widzieć jak dorasta. Zastanawiam się, czy ten uśmiech, który widzę dziś, będę mogła oglądać za kilka dni, miesięcy, lat? – tak zaczyna się opis historii Martyny na portalu Siepomaga.

Link do zbiórki tutaj: https://www.siepomaga.pl/martyna-michta

Martyna cierpi na ostrą białaczkę szpikową. Wciąż potrzeba sporo pieniędzy, by wesprzeć ją w tej trudnej walce. Pomóc można wchodząc w powyższy link i wpłacając dowolna kwotę. Całość trwa dosłownie moment, a może pomóc w uratowaniu życia.

– Wiem, że gdy tylko pojawia się potrzeba pomocy któremuś z naszych mieszkańców, Państwo nie jesteście obojętni i angażujecie się całym sercem – mówi Burmistrz Gminy Żukowo Wojciech Kankowski. – Dziś proszę Państwa o pomoc dla Martyny. Liczy się każda złotówka, każdy gest. Razem pokonamy ten problem.

Kolejna możliwość, by wesprzeć mieszkankę Nowego Tuchomia nadarzy się w tę niedzielę (19 lipca). Podczas pikniku charytatywnego, który odbędzie się w Baninie przy ul. Lotniczej (parking przy kościele) prowadzone będą licytacje i zbiórki dla Martyny. Dodatkowo na przybyłych czekać będą koncerty, swojskie jedzenie, animacje dla dzieci i wiele innych. Ze szczegółami wydarzenia zapoznać można się tutaj: https://www.facebook.com/events/305671047464873/

Nie wahajmy się. Pomóżmy, jeśli możemy!

Źródło: https://www.zukowo.pl/Trzeba_pomoc_Martynie_z_Nowego_Tuchomia_Razem_damy_rade,10,6119#sub_mid

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przepisz kod z obrazka