Weź udział w Fotograficznej Grze Miejskiej w Żukowie

Zapraszamy mieszkańców, turystów, rodziny i młodzież do udziału w Fotograficznej Grze Miejskiej, która odbędzie się 8 lipca w Żukowie. Start godz. 10:00!

Przeznaczona jest ona zarówno dla turystów, chcących w alternatywny sposób poznawać Żukowo, jak też mieszkańców i całych rodzin, które chciałby w atrakcyjny sposób spędzić wolny czas i odkryć inne oblicze swojego miasteczka. Uczestnicy poznają historię miasta, postaci z nim związane, architekturę, jego walory turystyczne. Ulice miasta stają się wtedy planszą gry, a zespoły uczestniczą w rozwiązywaniu zagadek nie tylko fotograficznych.

Drużyny rywalizują na ulicach miasta, starają się wykonać postawione przed nimi zadania w jak najkrótszym czasie. Liczą się: szybkość, trafność, wiedza, kojarzenie faktów, spostrzegawczość, praca zespołowa i orientacja w terenie. Celem gry jest rozwiązanie trzech typów zagadek: sfotografowanie miejsc/przedmiotów, zaznaczenie wskazanych punktów na mapie i zebranie naklejek ze wskazanych miejsc. Wygrywa ta drużyna, która trafnie rozwiąże wszystkie zagadki i jako pierwsza zgłosi się na linii mety.

W grze może wziąć udział od 2 do 6 drużyn składających się z 2 do 4 graczy (czyli maksymalnie 24 osoby) w wieku od 10 lat – w każdej drużynie powinna się znaleźć co najmniej jedna osoba pełnoletnia. Czas rozgrywki: od 1,5 – 3 godzin. Miejsce rozgrywki: miasto Żukowo.

Chęć udziału należy zgłosić mailowo: b.bujnowska@zukowo.pl oraz n.piotrzkowska@zukowo.pl lub telefonicznie 058-685-83-68 do dnia 5 lipca 2017 r. do godz.15:00

Załączniki

Plik Opis Pobrania
pdf zasady_gry_do_fotograficz 822

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przepisz kod z obrazka