Utylizacja odpadów azbestowych

Burmistrz Gminy Żukowo ogłasza informację o możliwości składania wniosków o dofinansowanie prac, związanych z usuwaniem materiałów zawierających azbest i utylizacją odpadów azbestowych, pochodzących z pokryć dachowych lub elewacji budynków, zlokalizowanych na terenie Gminy Żukowo

W związku z planowanym przystąpieniem przez Gminę Żukowo do konkursu Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku pn.: „Usuwanie wyrobów zawierających azbest z terenu województwa pomorskiego – edycja 2018”, Burmistrz Gminy Żukowo ogłasza informację o możliwości składania wniosków o dofinansowanie prac planowanych na rok 2018, związanych z usuwaniem materiałów zawierających azbest i utylizacją odpadów azbestowych, pochodzących z pokryć dachowych lub elewacji budynków, zlokalizowanych na terenie Gminy Żukowo.

O dofinansowanie mogą ubiegać się właściciele nieruchomości, którzy planują w 2018 roku usunąć płyty azbestowe z dachów lub elewacji budynków, znajdujących się na terenie Gminy Żukowo.

DO KONKURSU NIE MOGĄ BYĆ ZGŁASZANE ZADANIA ROZPOCZĘTE I ZAKOŃCZONE.

Mieszkańcy Gminy Żukowo zainteresowani udzieleniem dofinansowania, powinni złożyć kompletny wniosek w Urzędzie Gminy w Żukowie, przy ul. Gdańskiej 52, w biurze obsługi klienta, pok. nr 3, w godz. pn.- wt: 7.30 – 17.00, śr., cz. 7.30 – 15.30, pt. 7.30 – 15.00, wraz z niezbędnymi załącznikami, w nieprzekraczalnym terminie do dnia 29.12.2017 r.

Formularz wniosku dostępny jest w Referacie Środowiska i Rolnictwa Urzędu Gminy Żukowo – pok. nr 38 oraz na stronie internetowej Urzędu www.bip.zukowo.pl w zakładce „katalog usług” – „ochrona środowiska”.

Wnioski, które wpłyną do kancelarii tutejszego urzędu po dniu 29.12.2017 r. nie będą rozpatrywane przez tutejszy Urząd.

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przepisz kod z obrazka

%d bloggers like this: