Jesienna zbiórka surowców wtórnych 25.09.2021r

Nie masz co zrobić z makulaturą 📖📰📦……. masz baterie i nakrętki plastikowe 🔋🔩 a może nadmiar butelek plastikowych 🍼♻️🚮. Zalegają ci elektrośmieci 📺📻🖥💻📱

Nie ma problemu dostarcz to wszystko na parking szkolny na ulicę Tuchomską 15 w dniu 25.09.2021 w godzinach 0900 – 1200 a my przerobimy te dobra w cuda dla Szkoły 😁 ⤵️⤵️⤵️

Zbieramy: papier, plastikowe butelki  i nakrętki oraz baterie.

PODCZAS AKCJI BĘDĄ zbierane również ELEKTROODPADY(radia, czajniki, lokówki, odkurzacze, suszarki, drukarki i inne sprzęty działające na prąd lub baterie)

Serdecznie zapraszamy

Anna Borowicz oraz Rada Rodziców przy SP Banino

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przepisz kod z obrazka