Trochę informacji dotyczących wczorajszego 11/09/2018 spotkania zastępcy burmistrza Tomasza Szymkowiaka z inwestorem Lidl

Chodnik wzdłuż Klonowej zgodnie z naszą umową z firmą Szarafin, został zaprojektowany przez wykonawcę i w połowie (od ul. Borowieckiej do granicy działki inwestora) zostanie przez niego wybudowany, drugą część do pętli autobusowej przy ul. Lotniczej, wykona SK. Dodatkowo Firma Szarafin wykona wyniesione skrzyżowanie z ulicą Brzozową wraz z przejściami dla pieszych. Dodatkowo zostaną wykonane schody z pochylnią dla wózków na plac zabaw. Oraz naprawiony płot odgradzający plac zabaw od terenu inwestycji i częściowo od ul. Klonowej. Zmiana organizacji ruchu przewiduje, ze względu na nienormatywną szerokość jezdni i obecne zagospodarowanie przy posesji Klonowa nr 11-15, zawężenie jezdni do jednego pasa z wprowadzeniem ruchu wahadłowego z pierwszeństwem pojazdów zjeżdżających z ul. Lotniczej w ul. Klonową.
Dodatkowo mamy umowę z developerem budującym osiedle przy Brzozowej na budowę chodnika po drugiej stronie ul. Klonowej w ciągu ulicy do skrzyżowania z ul. Żeglarską oraz z przejściem dla pieszych, możliwe, że będzie w formie wyniesionego przejścia. Obecnie wykonywany jest na tą realizację projekt drogowy.
Tomasz Szymkowiak

Możesz również polubić…

1 Odpowiedź

  1. Mamidło pisze:

    Na Klonowej zamiast chodnika sterczą stalowe pręty. Może nikt się nie pokaleczy. Ściema do kwadratu z chodnikowymi obietnicami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przepisz kod z obrazka