UWAGA ! – Zmiana organizacji ruchu na Pszennej

Od dnia 29/03/2017 zmiana organizacji ruchu na ul. Pszennej w Baninie. Układamy płyty. Po zakończeniu ulicy Pszennej nastąpi zmiana organizacji ruchu na ul. Rolniczej tam tez będą układane płyty. Po zakończeniu Rolniczej płyty z Funduszu Sołeckiego na rok 2017 będą układane na długości około 25 m ulice Chabrowa, Bajeczna, Pszenna ( odnoga do Jasia i Małgosi) Makowa, Kubusia Puchatka, Poziomki, Malinowa. Boczne od Księżycowej-Morelowa, Jodłowa, Wesoła, Wspólna, Kalinowa, Lodowa, Sportowa, Pogodna celem wprowadzenia skrzyżowań równorzędnych oraz strefy TEMPO 30.

Może Ci się również spodoba

4 komentarze

 1. krzyś napisał(a):

  Bardzo ładnie że coś w końcu drgnęło.Jestem mieszkańcem ul.Morelowej i mam pytanie do władz kiedy dalszy ciąg ułożenia tych płyt na tej ulicy????. Czy doczekam się tego za życia???.

 2. Jacek napisał(a):

  Brawo dla Pani Sołtys i Rady Banina! Nareszcie powstaje próg zwalniający na Pszennej przy Chabrowej. Może to spowolni nieco kierowców z ciężką nogą. Dziekujemy

 3. Teska Urszula Sołtys wsi Banino napisał(a):

  Witam
  Dziekujemy za miłe slowa. Z przykrościa musimy stwierdzić iż ul. Złota jest prywatna, tylko kawałek należy do Gminy. Może warto żeby mieszkańcy pomyśleli o rozwiązaniu istniejących problemów. Niestety my nie możemy nic z tym zrobić.

 4. Gosia napisał(a):

  Witam !
  Gratulacje dla Rady Sołeckiej w Baninie i dla Wszystkich którzy kibicują działaniom dla poprawy bezpieczeństwa ruchu na naszych jednak w dalszym ciągu kiepskich drogach! Po wielu „bojach” udało się położyć płyty na całej ul. Pszennej. Z informacji powyżej wynika, że będą układane płyty na drogach krzyżujących się z ul. Pszenną, ale w wykazie zabrakło ul. Złotej na którą to ulicę wjeżdżają z nadmierną prędkością spóźnione mamy z dziećmi do znajdującego się tam przedszkola.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *