Chcesz mieć wpływ na przestrzeń wokół siebie – wypełnij ankietę

Mieszkańcy gminy Żukowo mają możliwość wypowiedzenia się na temat swojego otoczenia. Dane zebrane w ankiecie pomogą określić zasady wywieszania wszelkiego rodzaju reklam na terenie gminy, a tym samym zadbać o krajobraz.

Na podstawie ustawy z dnia 24 kwietnia 2015 r. „o zmianie niektórych ustaw w związku ze wzmocnieniem narzędzi ochrony krajobrazu”, potocznie nazywanej „ustawą krajobrazową” gminy mają prawną możliwość określenia na swoim terenie zasad i kierunków sytuowania obiektów małej architektury, tablic i urządzeń reklamowych oraz ogrodzeń, ich gabarytów, standardów jakościowych oraz rodzajów materiałów budowlanych z jakich mogą być wykonane.

W celu poznania opinii publicznej na ten temat oraz rozpoznania świadomości mieszkańców, Burmistrz Gminy Żukowo przeprowadza konsultacje społeczne w postaci „Ankiety dotyczącej reklam na terenie Gminy Żukowo”. Ankieta ta będzie dostępna w wersji elektronicznej na stronie ankieta.zukowo.pl w dniach od 15 lutego do 15 marca 2018 r.

Ankieta składa się z pięciu pytań, w tym czterech wyboru i jednego punktu opisowego oraz informacji, które posłużą do celów statystycznych.

Informujemy również, iż udział w ankiecie potwierdzający wyrażenie chęci mieszkańców do uporządkowania przestrzeni w zakresie reklam będzie stanowić podstawę do dalszych prac lub ich zaniechania.

Źródło: http://www.zukowo.pl/Chcesz_miec_wplyw_na_przestrzen_wokol_siebie__wypelnij_ankiete,10,4698

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przepisz kod z obrazka