Nie zajmujemy się polityką jednak….

Nie możemy pozostać obojętni wobec tego co się wokół nas dzieje…

Brak wsparcia finansowego od rządu dla działalności zawieszonych w związku z 👑wirusem, mimo szumnych zapowiedzi powoduje, iż wiele z nich jest na skraju bankructwa 😢.

Dodatkowo wprowadzenie niezgodnie z prawem obostrzeń wcale nie poprawia skomplikowanej sytuacji w jakiej wszyscy się znaleźliśmy.

Musimy uświadomić sobie, że to właśnie wpływy do budżetu z działalności są największym źródłem dochodu, z którego finansowane są wszelkie inwestycje i wydatki. Wszelkie blokady, obostrzenia oraz zamknięcia powodują znaczne uszczuplenie budżetu a co z tym związane ograniczenie lub całkowite zablokowanie inwestycji ‼️

Pamiętajmy, że to nie jest problem tylko właścicieli zamkniętych firm, to problem nas wszystkich. Gospodarka ma wpływ na całe nasze życie a jakiekolwiek jej załamanie może mieć kolosalne i tragiczne skutki dla naszego życia. Sprawna gospodarka to nasze „Być albo nie Być…”

Bądźmy świadomi tego, że polska gospodarka to nie gospodarka takich potęg jak Francja, Niemcy, Wielka Brytania i wszelkie porównania do tych państw nie mają racji bytu.

Nas po prostu NIE STAĆ NA LOCKDOWN ‼️

Dlatego też należy podjąć takie działania by znieść jak najszybciej blokady przy zachowaniu rozwagi oraz przy podjęciu wszelkich działań mających zapewnić bezpieczeństwo zdrowotne, a jak dobrze wiemy jest to możliwe i wykonalne.

Jak sami przedsiębiorcy mówią: „My nie potrzebujemy dotacji, My po prostu chcemy pracować”

Dlatego też wspieramy działania by bankructwo nie stało się faktem‼️

Nasi przyjaciele z Bowling Club Banino potrzebują naszego wsparcia‼️

https://www.facebook.com/BowlingClubBanino/

‼️📣📣garść informacji przed zbliżającymi się zawodami w 🎳📣📣‼️

👉 Zimowy turniej „Banino Bowling Cup” rozpoczyna się 22.01.2021 i kończy 20.03.2021 . 

👉 Udział w zawodach może wziąć każdy , wystarczy umówić się na konkretny termin (zarezerwować tor) , zgłosić swoją max 5 osobową drużynę i przystąpić do zawodów.

Nagrodzone zostaną 3 najlepsze osoby, które indywidualnie osiągną najlepszy wynik (w jednej grze) , oraz jeden zespół na wynik którego przez cały okres zawodów będą pracować wszyscy jego członkowie…(na konto punktowe zespołu składają się wszystkie zdobyte punkty zawodników przez okres trwania zawodów zimowych, im więcej wizyt tym więcej punktów) Każda wizyta osób i zespołów biorących udział w zawodach będzie zaczynała się od wpisania na listę…

Trzeba będzie wpisać imiona bądź pseudonim graczy oraz nazwę drużyny jaką reprezentuje. Podczas pierwszej wizyty raz zarejestrowanej nazwy drużyny nie będzie można zmienić, natomiast nazwę/pseudonim można zmieniać za każdym razem…

Bardzo prosimy wziąć sobie do serca limit graczy przypadający na jeden tor… Przypominamy ze jest to maksymalnie 5 osób.

Jeżeli w danym dniu Wasz zespół będzie chciało reprezentować więcej niż 5 osób niezbędne będzie zarezerwowanie kolejnego toru dla swojego zespołu. Maksymalna ilość osób reprezentująca dany klub jednocześnie wynosi 20 osób , i konieczna jest rezerwacja 4 torów do gry.

👉Przypominamy o konieczności dezynfekcji rąk… przy wejściu , w toaletach oraz przy barze są miejsca z płynem do dezynfekcji.

👉Prosimy również o zabranie ze sobą maseczek i zasłonięcie ust oraz nosa . W momencie w którym zawodnicy zajmą swoje miejsca przeznaczone dla graczy , maseczki będzie można zdjąć.

👉Miejsca w których będą przebywać zawodnicy , będą oddzielone od sąsiedniego toru parawanem…prosimy aby ich nie przestawiać.

👉Każdy zawodnik biorący udział w zawodach będzie miał możliwość zakupu napoju lub przekąski .

👉Bardzo prosimy aby przy barze znajdowała się maksymalnie jedna osoba zamawiająca.

👉Kule do gry w kręgle oraz stoliki będą zawsze dezynfekowane gdy zespół opuści swoje miejsce. Po zakończonej grze poprosimy o opuszczenie miejsca, abyśmy mogli je przygotować dla następnego zespołu ,  a kapitana drużyny do obsługi w celu weryfikacji i zapisania wyników

Jeśli macie jeszcze jakieś pytania na temat zawodów „Banino Bowling Cup” jesteśmy do dyspozycji … możecie tez zadawać pytania w komentarzu pod tym postem lub wysyłać PW.

☎️ 889-211-674 pod tym numerem przyjmujemy rezerwacje/zgłoszenia drużyn do zawodów oraz odpowiemy na Wasze pytania

Rezerwacje będą przyjmowane od wtorku 19.01.2021

👉‼️📣 Jeśli chodzi o spotkania partyjne będą się odbywać w godzinach otwarcia klubu…prosimy również o wcześniejszą rezerwację miejsc pod numerem telefonu 889-211-674.

Nowi członkowie partii „Strajk Przedsiębiorców” otrzymają od nas deklarację przystąpienia do partii którą należy wypełnić i mieć przy sobie podczas każdej wizyty zlotu partii, natomiast członkowie którzy deklarację już posiadają prosimy aby mieli ją ze sobą.

W okresie zimowym zawody oraz spotkania partyjne będą odbywać się w dniach :

czwartek (w godzinach od 16:00 do 21:00 )

piątek ( 16:00 – 24:00 )

sobota ( 13:00 – 24:00)

niedziela ( 12:00 – 20:00 )

👉W najbliższym czasie zorganizujemy również tak bardzo uwielbiany przez was konkurs/zawody w  śpiewaniu 🎤🎼.

Zawody przewidziane na ostatnią sobotę stycznia , lub pierwszą lutego…poinformujemy jeszcze na naszym profilu.

‼️ My z naszej strony dołożymy wszelkich starań abyście czuli się u nas bezpiecznie … stąd pewnie odwiedzą nas odpowiednie służby w niebieskim mundurze 😉

A tak na poważnie , jeśli ktoś z Was czuje się podziębiony , ma gorączkę lub jakiekolwiek objawy przeziębienia lub grypy prosimy o pozostanie w domu 😉 🙂

👉Po rozstrzygnięciu zawodów zimowych  , będziemy kontynuować turniej w edycji wiosennej … Miejmy nadzieje że Wam jak i nam rywalizacja sportowa przypadnie do gustu a chęć rywalizacji z pozostałymi drużynami wejdzie Wam w krew i również będziecie rywalizować u nas na wiosnę.

Już dzisiaj życzymy Wam wysokich wyników !!!

Pamiętajcie że 22-01-2021 #otwieraMY

Czekamy na Was z utęsknieniem👌💪

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przepisz kod z obrazka