Amber Miraculum gra z nami podczas 💞 31 finał WOŚP 💞

Podczas 💞 31 finał WOŚP 💞 będziecie mieli Państwo okazję wylicytować 🌞 2 x wyjątkowy wisiorek wykonany z bursztynu bałtyckiego od Amber Miraculm.

Katarzyna Michalska

„Z bursztynem jestem związana ponad dziesięć lat. Moja przygoda zaczęła się w sposób niemal romantyczny. W trakcie wieczornego spaceru nadbałtycką plażą, spotkałam poławiacza bursztynu, który zaszczepił we mnie miłość do tego „złota północy”. Od tamtej pory bursztyn nadaje kierunek moim działaniom.

Autentyczność wyrobów jest potwierdzona certyfikatem Krajowej Izby Gospodarczej Bursztynu, której jestem członkiem od 2019 r. Tworzyłam zegarki bursztynowe SUCCIN Unica in Mundo, które do dzisiaj zdumiewają swoim designem i unikatowością. Dzięki swojej wyjątkowości podbijały bliski i daleki Wschód.

Organizowałam wyprawy motocyklowe dla kobiet, współczesnymi szlakami bursztynowymi, np. wyprawa do Włoch ostatnim szlakiem Legionów Rzymskich.

Z potrzeby serca, stworzyłam Teatr dziecięcy Jantark (fb @TeatrJantark – Jantark w języku kaszubskim to mały bursztynek), w działanie którego zaangażowana jest lokalna społeczność. W żartobliwiej formie przybliża najmłodszym legendy związane z bursztynem. W ramach teatru tworzony jest także cykl edukacyjny „Bursztyn Bałtycki czy wiesz, że…” Link tutaj

Moje działania mają na celu pokazanie jak wspaniałym i wyjątkowym materiałem jest bursztyn. Stworzony przez naturę, pełen właściwości, które warto poznać. Warto go mieć, warto go stosować. Warto dbać nim o zdrowie i podkreślać swoje piękno jego pięknem. Serdecznie zapraszam do spotkań, kontaktu, do rozmowy Niech moc bursztynu będzie z Tobą.”

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą:

☎️ 514 301 453

📧 kontakt@ambermiraculum.pl

📖 https://ambermiraculum.pl/ https://www.facebook.com/AmberMiraculum

📬 ul. Mariacka 40/41-42/43 80-833 Gdańsk

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przepisz kod z obrazka