Banino część 1,2 i 3 – możliwość podłączenia do kanalizacji sanitarnej

Informujemy, iż zakończyły się prace dotyczące budowy kanalizacji sanitarnej na terenie miejscowości Banino na terenie następujących ulic:

1. Rodzinnej, Jana Trepczyka, Halnej, Rolniczej, Kolorowej, części Pszennej oraz części Kubusia Puchatka. http://www.skzukowo.pl/images/Ogloszenia/Banino_-_podlaczenia.pdf

2. Pszennej, Narcyzowej, Różanej, Rumiankowej, Chabrowej, Makowej, Lotniczej i Sadowej, oraz Dąbrowa nr 1, 2, 7 i Osiedle Admiralskie http://www.skzukowo.pl/images/Inwestycje/Banino_cz_2.pdf

3. Kubusia Puchatka oraz Jasia i Małgosi http://www.skzukowo.pl/images/Inwestycje/Banino_cz_3.pdf

Właściciele nieruchomości mogą zgłosić zamiar podłączenia do systemu kanalizacyjnego. Po złożeniu wniosku (Wniosek o podłączenie do kanalizacji w przypadku gdy przyłącze jest wykonane do granicy działki) w siedzibie Spółki Komunalnej Żukowo Sp. z o.o. lub mailowo na adres sekretariat@skzukowo.pl należy umówić się z przedstawicielem przedsiębiorstwa wodociągowo-kanalizacyjnego na odbiór w otwartym wykopie (Bartosz Twardowski tel. nr 781-665-262 – w godzinach 7:30 – 15:30). 
Do odbioru przyłącza kanalizacji sanitarnej należy przedłożyć oryginał pomiaru powykonawczego. W przypadku klientów, którzy posiadają własne ujęcie wody należy dostarczyć dokument potwierdzający własność  nieruchomości. Powyższa procedura dotyczy nieruchomości dla których wykonane zostało podłączenie do granicy działki. W przypadku pozostałych nieruchomości należy wystąpić do Spółki Komunalnej Żukowo Sp. z o.o. z wnioskiem o wydanie warunków przyłączenia.

Źródło: http://www.skzukowo.pl/

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przepisz kod z obrazka