Bieg rodzinny w Baninie

Już 25 marca II Rodzinny Bieg Studio S7 w Baninie. Dystanse 5 km, 10 km i 100 m oraz atrakcyjne nagrody czekają na wszystkich chętnych

Popularyzacja i upowszechnianie biegania jako najprostszej formy aktywności ruchowej wśród młodzieży i dorosłych, a także zachęcanie nieaktywnych dotąd osób do rozpoczęcia i kontynuowania ćwiczeń fizycznych – to cele, jakie stawiają przed sobą organizatorzy II Rodzinnego Biegu w Baninie, czyli Rodzinne Centrum Fitness Studio S7 w Baninie oraz OKiS Żukowo, rada sołecka Banina i firma Dynamic Event.

Bazą wydarzenia będą parkingu i boiska przy Szkole Podstawowej w Baninie przy ul. Tuchomskiej. O godz. 10 wystartują tam biegi dla osób powyżej 10 lat na dystansach 5 i 10 km, czyli jedna lub dwie pętle po ulicach Banina.

Na liście jest już prawie 80 zawodników, a limit to 200 miejsc. Zapisy prowadzone są przez internet, zgłosić się można także w dniu zawodów – w pierwszym przypadku opłata wynosi 25 zł, w drugim 30 zł (zniżki dla klubowiczów Studia S7).

Głównym startom towarzyszyć będą dodatkowe atrakcje, m.in. bieg dla dzieci na dystansie 100 m na boisku.

W biegach prowadzone będą klasyfikacje generalne kobiet i mężczyzn, a także klasyfikacje w grupach wiekowych. Na najlepszych czekają puchary i medale, nagrody rzeczowe i pieniężne.

Szczegółowe informacje znaleźć można na stronie studia S7.

Źródło: www.sportnakaszubach.pl

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przepisz kod z obrazka