Ogólnopolski finał czwartków lekkoatletycznych 🏃‍♀️🏃‍♂️🏆🏅#BANINOrules 👏💪👍

Po miesiącach ciężkiej pracy, cyklicznych startach w Czwartkach Lekkoatletycznych w Bojanie, trzyosobową grupą ruszyliśmy na wielki finał, czyli Mistrzostwa Polski w Czwartkach Lekkoatletycznych do Łodzi, które odbyły się 15-16.06.2019.

Nasi zawodnicy: Weronika Mocarska, Franciszek Hinca i Filip Dudziński, pojawili się na starcie, zmotywowani do walki o jak najwyższe miejsca. Weronika, rywalizując w biegu na 300m, pobiła swój rekord życiowy o ponad dwie sekundy! Wynik, jaki osiągnęła, uplasował ją na 19 miejscu w Polsce. GRATULUJEMY!

Nie zawiódł nas również Franek, który w bardzo ciężkim biegu, poprawił swoją życiówkę o ponad dwie sekundy, co daje 21 miejsce w rankingu ogólnopolskim. GRATULUJEMY!

W konkurencji technicznej, rzucie piłeczką palantową, wystartował Filip Dudziński, który znalazł się w ścisłym finale i z wynikiem 63.5m wywalczył 7 miejsce w Polsce. Mimo, iż do miejsca na podium zabrakło niewiele, GRATULUJEMY tak fenomenalnego startu!

Pragniemy bardzo podziękować Weronice, Frankowi i Filipowi za ich pracę, determinację i walkę podczas tak ważnych zawodów jakimi są Mistrzostwa Polski w Czwartkach Lekkoatletycznych. Dziękujemy rodzicom za wsparcie, motywacje i doping podczas zawodów. Wielkie podziękowania składamy również na ręce Dyrekcji Szkoły w Baninie, Radzie Rodziców, Studia S7, firmy Koli Sp. z o. o., za wsparcie finansowe, które umożliwiło naszym zawodnikom start w Mistrzostwach Polski w Łodzi. Dziękujemy.!

Patrząc na wyniki naszych zawodników i obserwując ich pracę włożoną w przygotowanie do tych zawodów, rozpiera nas duma, że w ich pierwszych zawodach tak wysokiej rangi, zdobyli tak wysokie miejsca. Ich sukcesy motywują nas-trenerów i opiekunów, do dalszej pracy nad ich rozwojem.

Źródło: Szkoła Podstawowa w Baninie

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przepisz kod z obrazka