Ogólnopolskiego Konkursu i Programu Certyfikacji Przedsiębiorstwo Przyszłości

Zachęcamy do udziału w V edycji Ogólnopolskiego Konkursu i Programu Certyfikacji Przedsiębiorstwo Przyszłości.

„Przedsiębiorstwo Przyszłości” to Ogólnopolski Konkurs, w którym certyfikujemy firmy cechujące się nowoczesnością, innowacyjnością i nowatorskim podejściem do prowadzenia biznesu. Od 2013 roku prestiżowe certyfikaty Przedsiębiorstwo Przyszłości zdobywają corocznie liderzy rynku firmy, które osiągnęły sukces dlatego, że są otwarte na wiedzę, kreatywne, inwestują w swoich pracowników, rozumieją, jak ważne jest ciągłe podnoszenie kompetencji i nowoczesne zarządzanie kapitałem ludzkim.

Konkurs jest otwarty – może do niego przystąpić każda zainteresowana firma. Zdobywców certyfikatu wyłania specjalna Komisja, w której zasiadają profesorowie i doktorzy renomowanych polskich uczelni, m.in. Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach, Uniwersytetu Śląskiego i Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego. Wyniki tegorocznej, V edycji Konkursu Przedsiębiorstwo Przyszłości ogłosimy we wrześniu 2018 roku podczas Gali Finałowej na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie.

W kokursie przyznawane są certyfikaty i wyróżnienia dla najbardziej innowacyjnych i rozwojowych polskich przedsiębiorstw. Warunkiem uczestnictwa w Konkursie jest przesłanie do biura Organizatora zgłoszenia konkursowego w terminie do 22 czerwca 2018 roku. Pobierz zgłoszenie: http://www.przedsiebiorstwo-przyszlosci.pl/strona-52

Więcej informacji na stronie www.przedsiebiorstwo-przyszlosci.pl.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przepisz kod z obrazka