Szkoła Artystyczna Edu Art&Fun na scenie 💞 31 finał WOŚP 💞

Podczas 💞 31 finał WOŚP 💞 w Baninie będziemy mieli okazję posłuchać młodych uzdolnionych artystów z Edu Art&Fun

Ponadto Edu Art&Fun prowadzi obecnie licytacje KOPII znanych arcydzieł wykonanych przez dzieci z grup RYSUNKU i MALARSTWA. Szczegóły pod poniższymi linkami:

https://www.facebook.com/eduartfun/posts/pfbid02SPnYqPVAb9zn3Rw2pAtWwMbhMST7ATEnfguBRVZ3CuqoLiekA2aQtEhf2vxc75Qsl

https://www.facebook.com/eduartfun/posts/pfbid0CYexHinX7caLJtfKzkkSP9capbMPu7jTaYh612rJGSXqYh8zgPrmvrqP3Tp7ryudl

„Dzieci rodzą się ze skrzydłami. Nauczyciele pomagają im je rozwinąć”.

Janusz Korczak

„W naszej pracy stosujemy zasadę nauki i rozwoju przez zabawę, dopóki jest to możliwe. Nie wywieramy presji ani nacisku na dzieci, jednak pozostajemy w stałym kontakcie z rodzicami i staramy się wspólnie z nimi pracować nad rozwijaniem pasji i motywacji naszych uczniów. Szukamy nowoczesnych i wartościowych rozwiązań edukacyjnych, nie pomijając jednak tradycyjnej edukacji, w której widzimy dużą wartość.”

🎼🎵🎼🎵🎼🎶🎵🎼🎶🎼🎵🎼🎶🎼🎵🎼 Zapraszamy miłośników gry skrzypcowej na mini – koncert! Podczas 31 FINAŁU Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy ORKIESTRA EduArt&Fun ma zaszczyt wystąpić w Szkole Podstawowej w Baninie aby wesprzeć lokalne działania SZTABU WOŚP SP BANINO. Zespół ORKIESTRY budowany jest od 4 lat i składa się z dzieci uczących się gry metodą wczesnego startu – METODĄ SUZUKI. Od kolejnego semestru bedzie liczył 30 młodych skrzypków w wieku od lat 5. W utworze ZESPOŁU METALLICA zaprezentuje się także na gitarze elektrycznej Weronika Wojtyłowicz. Liczymy na ciepłe przyjęcie młodych artystów !

☎️ 500 090 310

📧 info@eduartfun.pl

📖 https://www.facebook.com/eduartfun

http://eduartfun.pl/

📬 ul. Lotnicza 86 , Banino,


Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przepisz kod z obrazka