Fundusz Sołecki 2023

W dniu 21.09.2022 odbyło się zebranie wiejskie w sprawie przyjęcia i uchwalenia wniosku o przyznanie środków z funduszu sołeckiego na 2023r. W zebraniu uczestniczyło 90 mieszkańców oraz Burmistrz Wojciech Kankowski a także Radni Rady Miejskiej w Żukowie: Albin Bychowski, Paweł Koreń, Urszula Teska oraz Radny Powiatu Kartuskiego Eugeniusz Pryczkowski.

W wyniku głosowania przyjęty został wspólny wniosek mieszkańców oraz rady sołeckiej. 88 osób głosowało za przyjęciem wniosku jedna osoba wstrzymała się od głosu.

W trakcje zebrania poruszono również tematy dotyczące wysokości oraz sposobu realizacji funduszu sołeckiego, budowy ścieżek rowerowych, budowy sieci kanalizacji sanitarnej, wygłuszenia skateparku, połączeń autobusowych oraz usprawnienia ruchu na ulicy Gdańska – Lotnicza.

Poniżej przyjęty wniosek o przyznanie środków z funduszu sołeckiego na 2023r.

LINK DO PREZENTACJI: https://youtu.be/pjGni1VkYlA

Dziękujemy za udział w zebraniu przedstawicielom władzy samorządowej, druhom OSP Banino a przede wszystkim wam drodzy mieszkańcy, którzy aktywnie uczestniczyliście w wczorajszym zebraniu a także w konsultacjach i pracach przy tworzeniu wspólnego wniosku.

Z wyrazami szacunku

Rada Sołecka Sołectwa Banino

Sołtys Sołectwa Banino Wojciech Koza-Zatoński

Załączniki

Plik Opis Pobrania
pptx Prezentacja FS 2023 185

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przepisz kod z obrazka