Komunikat Spółki Komunalnej Żukowo

Uprzejmie informujemy, że z dniem 01.01.2017r  Spółka Komunalna Żukowo Sp.z o.o. została właścicielem systemu wodociągowo-kanalizacyjnego na terenie gminy Żukowo.

Wszelkie sprawy związane z funkcjonowaniem systemów wodociągowego i kanalizacji sanitarnej prosimy załatwiać w biurze obsługi klienta, które znajduje się w Żukowie przy ul. Pod Otomino 44.

Podczas dokonania pierwszego odczytu wodomierza otrzymają Państwo umowę na świadczone przez Spółkę usługi.

Dla każdego klienta zostanie utworzony indywidualny rachunek bankowy do wpłat za zużytą wodę i odprowadzane ścieki.

Dodatkowo informujemy, iż forma rozliczeń nie ulegnie zmianie. Odbiorcy będą w dalszym ciągu rozliczani w dwumiesięcznym cyklu rozrachunkowym.

Klienci, którzy wcześniej otrzymywali faktury drogą elektroniczną i nadal zechcą korzystać z takiej możliwości są zobowiązani do zarejestrowania się na naszej stronie internetowej w systemie E-BOK (elektroniczne biuro obsługi klienta) gdzie będzie można podać odczyt wodomierza i wygenerować fakturę do zapłaty.

W siedzibie naszej firmy możecie Państwo dokonać płatności gotówkowej lub kartą płatniczą. Kasa czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach 7:30 – 15:30.
System zaczyna działać od 1 marca 2017 . Pod numerem 58-586-75-86 będzie można podawac stan wodomierzy. Od marca będa roznoszone umowy na ktorych będzie zamieszczony login do E-BOK oraz wystawiona pierwsza faktura. Jeśli ktos będzie nieobecny umowa zostanie w skrzynce do podpisu ( trzeba będzie odesłać podpisany orginał, scan nie jest możliwy) wraz z podaniem stanu wodomierza.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przepisz kod z obrazka