Mieszkańcy ulic: Leśnej, Jagodowej, Świerkowej, Diamentowej, Jaśminowej, Cyprysowej, Lawendowej, Balladyny i Lipowej nr 71 można podłączać nieruchomości do sieci kanalizacji sanitarnej.

Spółka Komunalna Żukowo sp. z o.o. informuje o możliwości podłączenia się do kanalizacji. Ze szczegółami można zapoznać się tutaj: http://www.skzukowo.pl/735-banino-czesc-7-podlaczenie-do-kanalizacji-sanitarnej. Tam również mapa poglądowa i wniosek. Jak zaznacza Spółka:Do odbioru przyłącza kanalizacji sanitarnej należy przedłożyć oryginał pomiaru powykonawczego. W przypadku klientów, którzy posiadają własne ujęcie wody należy dostarczyć dokument potwierdzający własność  nieruchomości. Powyższa procedura dotyczy nieruchomości dla których wykonane zostało podłączenie do granicy działki. W przypadku pozostałych nieruchomości należy wystąpić do Spółki Komunalnej Żukowo Sp. z o.o. z wnioskiem o wydanie warunków przyłączenia.”

Jednocześnie przypominamy o zakończonych w maju pracach dotyczących budowy kanalizacji sanitarnej na terenie miejscowości Dąbrowa. W tym przypadku ze szczegółami i mapami poglądowymi można zapoznać się tutaj: http://www.skzukowo.pl/692-banino-czesc-6-dabrowa-podlaczenie-do-kanalziacji-sanitarnej

Powyższe realizacje są częścią projektu pn. „Uporządkowanie gospodarki wodno-ściekowej na terenie gminy Żukowo – etap I”, którego wartość wynosi 113 592 362,13 zł. Dofinansowanie projektu z Funduszy Europejskich w ramach POIŚ wynosi 58 589 663,34 zł.

źródło: https://www.zukowo.pl/Rosnie_siec_kanalizacji_sanitarnej,27,7796#sub_mid

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przepisz kod z obrazka