Mikołajki w Sali Kultury i Turniej JUDO w Hali sportowej SP.

W miniony weekend odbyły się Mikołajki w Sali Kultury oraz VIII Mistrzostwa Akademii JUDO Dragon. Weekend obfitował w wydarzenia pełne emocji, zabaw oraz rywalizacji sportowej w duchu Fair Play.

Salę Kultury odwiedziły dzieci spragnione zabaw świątecznych i spotkania z Świętym Mikołajem. Można było przyzdobić pierniki, wykonać ozdoby świąteczne, malowane były buźki, były występy artystyczne młodych utalentowanych artystów i wiele więcej. Podczas zabawy wspieraliśmy zbiórkę na leczenie Jasia Bohatera. Sołectwo reprezentowała Urszula Teska – Radna Rady Miejskiej oraz Rady Sołeckiej, która przygotowała przepyszne ciasta oraz wykonywała z dziećmi zdobione pierniki i ozdoby świąteczne. Wielkie gratulacje dla głównej organizatorki Izabeli Dembkowskiej, która to organizuje dla państwa liczne zajęcia i atrakcje w Sali Kultury a także wszystkich innych osób zaangażowanych w organizację wydarzenia.

Więcej informacji pod poniższym linkiem: https://www.facebook.com/profile.php?id=100067436515322

Natomiast w Hali Sportowej Szkoły Podstawowej odbyły się VIII Mistrzostwa Akademii JUDO Dragon. Turniej zorganizowany na bardzo wysokim poziomie przyciągnął 375 młodych judoków. Były emocje, był pot i łzy szczęścia jak i przegranej, jednak co najważniejsze wszystko odbywało się w duchu zdrowej rywalizacji. W trakcie turnieju nie mogło zabraknąć również konkurencji dla dorosłych między innymi przeciągania liny, skoków przez linę czy też innych konkurencji. Byliśmy także i my – sołectwo reprezentował Sołtys Wojciech Koza-Zatoński, który przygotował tradycyjnie już statuetki dla zawodników wyróżniających się koleżeństwem, zaangażowaniem i wolą walki zgodnie z zasadami Fair Play a także uczestniczył w konkurencji przeciągania liny 😉 Wielkie gratulacje dla organizatorów braci Dominika i Macieja Cząstka a także całej kadry trenerskiej klubu, za rewelacyjną organizację oraz ponad przeciętne umiejętności jednoczenia młodych ludzi w duchu sportu, kształtującego charakter jakim jest JUDO. Link do filmu z zawodów: https://youtu.be/YJIXZ7oHZlo

Więcej informacji pod poniższym linkiem: https://www.facebook.com/judodragongdynia

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przepisz kod z obrazka