Piknik Rodzinny – 🤝Pomocna Dłoń🤝 oraz 🏃‍♀️🏃‍♂️Bieg Przedszkolaka🏃‍♀️🏃‍♂️ wspiera i organizuje🏃‍♀️🏃‍♂️UKS Lekkoatletyka BANINO🏃‍♀️🏃‍♂️

🏃‍♀️🏃‍♂️UKS Lekkoatletyka BANINO🏃‍♀️🏃‍♂️ to nowo-powstały klub sportowy mający na celu propagowanie lekkoatletyki wśród młodzieży. Zajęcia prowadzone są przez Justynę URBAN posiadającą niezbędne wykształcenie i doświadczenie oraz wielkie 💓💓💓 SERCE💓💓💓 do prowadzenia tego typu zajęć.

Zapraszamy.

A teraz małe podsumowanie 🏃‍♀️🏃‍♂️Bieg Przedszkolaka🏃‍♀️🏃‍♂️

🎬 VIDEO🎬

https://drive.google.com/file/d/1_CM2QnFspoRLoaVMUQrz5dBMTnRVJ0tF/view?fbclid=IwAR3BDfqWxqI7ZNhIJ8oAweypZ84HPzygwLI_S9LHru5XGgqHFAYLxz9A6Oc

W minioną sobotę, 8 czerwca, odbyła się druga edycja 🏃‍♀️🏃‍♂️ „Biegu Przedszkolaka” 🏃‍♀️🏃‍♂️ . Ponad TRZYSTA osób wystartowało w aż dziewięciu kategoriach wiekowych: 0-4 lata (bieg z rodzicem), 5 lat, 6 lat, 7 lat, 8 lat, 9 lat, 10-11 lat, 12-13 lat oraz kategoria OPEN. Po wspólnej rozgrzewce zawodnicy kolejno stawiali się na linii startu, znakomicie radząc sobie z przygotowaną specjalnie dla nich trasą. Na mecie, każdy uczestnik biegu otrzymał pamiątkowy medal, natomiast zwycięzcy trzech pierwszych miejsc zostali nagrodzeni pucharami oraz nagrodami rzeczowymi. Dodatkowo, najmłodsi zwycięzcy otrzymali ogromne, pluszowe misie.

Nawet niesprzyjająca aura nie zniechęciła najstarszych uczestników do wzięcia udziału w biegu ulicznym. Ulicami Banina, w ulewnym deszczu, pokonali dystans prawie dwóch kilometrów, dając przykład wszystkim, że deszcz nie może przeszkodzić we wspólnym bieganiu.

Bardzo dziękujemy dzieciom i ich opiekunom za tak liczne przybycie i udział w biegu, który nie tylko ma na celu promowanie aktywności fizycznej już u najmłodszych. Cały dochód z „Biegu Przedszkolaka” został przekazany na zakup protezy ręki dla Pauliny z naszej miejscowości. Tym bardziej dziękujemy wszystkim za obecność!

Pragniemy podziękować firmom i osobom, dzięki którym udało nam się kolejny raz zrealizować takie przedsięwzięcie: Urząd Gminy Żukowo, Sołectwo Banino, Szkoła Podstawowa w Baninie, Rada Rodziców, Texaco, Control Solutions, Loreal Elżbieta Kubicka, Zajęcia Sportowe dla Dzieci i Młodzieży „4 Piłki”, Studio S7. Chcielibyśmy również podziękować nauczycielkom wychowania fizycznego, Małgorzacie Świeckiej oraz Agnieszce Tomasiewicz-Bill, za nieocenioną pomoc przy przeprowadzeniu „Biegu Przedszkolaka”. Dziękujemy!

🏅Bieg Przedszkolaka🏅
Pragniemy podziękować firmie Control Solutions za współfinansowanie pamiątkowych medali na „Bieg Przedszkolaka”. Dziękujemy!

🏅Bieg Przedszkolaka🏅
Wielkie podziękowania dla Pani Elżbiety Kubickiej Studio Urody Salon Expert Loreal za ufundowanie nagród na „Bieg Przedszkolaka”. Dziękujemy!

🏅Bieg Przedszkolaka🏅
Na ręce firmy Texaco HHU Piotr Żuchowski składamy podziękowania za ufundowanie nagród na „Bieg Przedszkolaka”. Dziękujemy!

🏅Bieg Przedszkolaka🏅
Firmie „4 Piłki” Zajęcia dla Dzieci i Młodzieży Justyna Urban, bardzo dziękujemy za ufundowanie nagród na „Bieg Przedszkolaka”. Dziękujemy!

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przepisz kod z obrazka