Fundusz Sołecki 2022

W dniu 08.09.2021 odbyło się zebranie wiejskie w sprawie przyjęcia i uchwalenia wniosku o przyznanie środków z funduszu sołeckiego na 2022r.

W zebraniu uczestniczyło łącznie 60 mieszkańców w tym: Zastępca Burmistrz Gminy Żukowo Tomasz Szymkowiak, Radni Rady Miejskiej w Żukowie: Albin Bychowski, Paweł Koreń, Urszula Teska oraz Radny Powiatu Kartuskiego Eugeniusz Pryczkowski. Ponadto w zebraniu uczestniczył wicestarosta Powiatu Kartuskiego Piotr Fikus, Burmistrz Gminy Żukow Wojciech Kankowski oraz Radna Rady Miejskiej w Żukowie Mariola Zmudzińska.

Omawiano tematy dotyczące oświetlenia ulicy Lotniczej oraz dalsze plany budowy oświetlenia tejże ulicy, budowy chodnika na przeciwko kościoła na ulicy lotniczej, budowy węzłów integracyjnych, budowy kanalizacji sanitarnej, budowy zbiornika retencyjnego, projektowania i budowy ulic Pszenna Księżycowa oraz Przemysłowa, Budowy Szkoły Podstawowej na ulicy Lotniczej, budowy drogi dojazdowej do OMT, projektu pn. „Słoneczna Gmina Żukowo” a co najważniejsze przegłosowano wniosek o przyznanie środków z funduszu sołeckiego na 2022 rok:

Za przyjęciem wniosku głosowało 59 mieszkańców, przeciwko było 0, od głosu wstrzymał się 1 mieszkaniec. Poniżej przedstawiamy przyjęty wniosek oraz prezentację zawierającą wnioski do budżetu Gminy Żukowo oraz szczegółowe objaśnienie wniosku o przyznanie środków z funduszu sołeckiego na 2022 rok:

LINK DO PREZENTACJI: https://youtu.be/NY-PLui0j8M

Dziękujemy za udział w zebraniu przedstawicielom władzy samorządowej, druhom OSP Banino a przede wszystkim wam drodzy mieszkańcy, którzy aktywnie uczestniczyliście w wczorajszym zebraniu a także w konsultacjach i pracach przy tworzeniu wspólnego wniosku.

Z wyrazami szacunku:

Rada Sołecka Sołectwa Banino

Sołtys Sołectwa Banino

Wojciech Koza-Zatoński

Załączniki

Plik Opis Pobrania
pptx Prezentacja FS 2022 242

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przepisz kod z obrazka