Piknik Rodzinny – 🤝Pomocna Dłoń🤝 wspiera ⚗️🧪KAMIX🧪⚗️

Do grona naszych partnerów dołączył:

➡️ ⚗️🧪KAMIX🧪⚗️

▶️ http://www.kamix.pl
▶️ https://www.facebook.com/KamixGdynia/

⚗️🧪KAMIX🧪⚗️ przekazał na Piknik:
➡️ gadżety na loterię

OFERTA ⚗️🧪KAMIX🧪⚗️

Preparat do usuwania kamienia kotłowego KAMIX pojawił się na rynku w 1995 roku, odnosząc ogromny sukces handlowy. Początkowo był produkowany przede wszystkim na potrzeby rynku przemysłowego, gdzie chętnie kupowano go ze względu na niepowtarzalne właściwości, dużą wydajność, znikomą korozyjność, a wreszcie przystępną cenę. W tym czasie przeszedł pomyślnie dobrowolną certyfikację w UDT, PZH i wielu innych instytutach naukowo-badawczych.

Sukces preparatu KAMIX postanowiliśmy wykorzystać na rynku chemii gospodarczej, dlatego zaczęliśmy go konfekcjonować, aby także użytkownicy indywidualni mogli poznać i stosować produkt najwyższej jakości. Dzisiaj naszymi dystrybutorami są największe hurtownie chemiczne, jesteśmy ponadto obecni m.in. w sieciach Neonet i Media Expert, w halach Makro Cash and Cary, oraz sklepach na terenie całej Polski.

Wraz z rozwojem przedsiębiorstwa, poszerzaliśmy nasza ofertę nie tylko o nowe produkty chemii gospodarczej i przemysłowej, ale także technologie i usługi usuwania kamienia kotłowego w instalacjach przemysłowych.

Zaopatrzenie przemysłu w preparaty najwyższej jakości pozostaje naszym priorytetem. Dodatkowym atutem przedsiębiorstwa jest przy tym sprawny system dystrybucji, oparty na biurach regionalnych i magazynach usytuowanych w całej Polsce oraz współpracy z hurtowniami instalacyjnymi Bims Plus, Hydrosolar oraz Tadmar. Dzięki temu oferowane produkty są dostępne natychmiast. W przypadku zakupu większej ilości zapewniamy bezpłatny dowóz.

Ponadto mamy swoich dystrybutorów w Austrii, Czechach oraz na Słowacji i Litwie. Jesteśmy obecni na rynku Białorusi, Estonii i Łotwy oraz w licznych krajach Europy zachodniej.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą ⚗️🧪KAMIX🧪⚗️ oraz do skorzystania z produktów.

Dziękujemy za wsparcie 😃👍

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przepisz kod z obrazka