„Rozsmakuj się w Metropolii. Weekend za pół ceny” 21 maja 2019 godz. 17.00 spotkanie organizacyjno-informacyjne

 „Rozsmakuj się w Metropolii. Weekend za pół ceny to akcja promocyjna, która od kilku lat z powodzeniem organizowana jest w gminach na terenie Województwa Pomorskiego. Wydarzenie to jest elementem promocyjnym, mającym na celu zintegrowanie społeczności lokalnej, jak również prezentację towarów i usług znajdujących się w ofercie Partnerów, poprzez ich sprzedaż za pół ceny. Przedsięwzięcie jest otwarte dla wszystkich, którzy oferują usługi gastronomiczne, hotelowe, kulturalne, sportowe, kosmetyczne  i turystyczne oraz są gotowi obniżyć ceny oferowanych produktów i usług o 50%. Oferty nie muszą obejmować całego asortymentu, warunkiem jest jednak obniżenie cen standardowych wybranych produktów lub usług.

W Gminie Żukowo projekt  „Rozsmakuj się w Metropolii. Weekend za pół ceny” planowany jest w terminie 14-16 czerwca w godzinach otwarcia obiektów usługowych i handlowych Partnerów, którzy włączyli się do akcji. Miejsca, które wezmą udział w akcji, zostaną oznaczone specjalnymi plakatami, tak aby turyści oraz mieszkańcy nie mieli wątpliwości, których lokali dotyczy zniżka.

Wszystkich przedsiębiorców zainteresowanych akcją zapraszamy na spotkanie organizacyjno-informacyjne, które odbędzie się 21 maja 2019 r. godz. 17.00 w Sali konferencyjnej Urzędu Gmin w Żukowie ul. Gdańska 52.

Zgłoszenia lub pytania od przedsiębiorców prosimy kierować na e-mail: r.cebela@zukowo.pl  lub telefonicznie: 58 685 83 08.

Deklarację wraz z ofertą produktów/ usług oferowanych w ramach akcji należy złożyć do dnia 27 maja 2019 r. do Biura Obsługi Klienta pokój nr 3 Urzędu Gminy w Żukowie ul. Gdańska 52 do godz.15.00 lub wysłać faksem na numer 58 685-83-30 lub skan wysłać na e-mail: r.cebela@zukowo.pl

Dodatkowo należy przesłać ofertę usług/produktów „za pół ceny” w wersji elektronicznej na e-mail: r.cebela@zukowo.pl.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przepisz kod z obrazka